Keräysallas 1000 litran IBC:lle ritiläverkko, sinkitty 2X1000
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Yleinen DIBt-rakennushyväksyntä, Berliini, sekä vaatimustenmukaisuusvakuutus (ÜHP).
Malli
Polyeteeniä (PE) − kevyt, säänkestävä, lujatekoinen.
Käyttö
IBC (Intermediate Bulk-Container)- / KTC (Kubische Tank-Container) -konttien turvalliseen varastointiin.
GHS-luokkien 1−4 vesistöille vaarallisten nesteiden varastointiin. Kestävät erityisen hyvin happoja, lipeää ja öljyjä. IBC:n/KTC:n omasta painosta riippuen soveltuvat nesteille, joiden enimmäisominaispaino on 1800 kg/m3.
Palavien nesteiden varastointi on kiellettyä (koskee Saksaa).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Keräysallas |
|---|---|
| Syvyys | 1320 mm |
| Leveys | 2530 mm |
| Korkeus | 580 mm |
| Keräystilavuus | 1000 l |
| IBC-säiliön sisältö | 1000 l |
| Nostokyky | 4000 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9814602X1000 |
|---|---|
| EAN | 4250101100734 |