Keräysastia, säiliöllä ja kannella 60 l 60
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Stumpf
- Tuotenumero
- G98716660
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Rakenne
Keräysastia, jossa 60 litran säiliö kannella ja PE-kiristysrenkaalla. Syöttöaukkoa voidaan käyttää jalkapolkimella, jolloin kontaminoitunut materiaali voidaan heittää sisään ilman kosketusta. Iskuovi neliöliitännällä, merkintä “Inkastkucka” oranssissa huomiovärissä.
Säiliö kannella ja UN-X-hyväksynnällä vaarallisille aineille. Säiliö voidaan irrotuksen jälkeen sulkea tiiviisti mukana toimitettavalla kiristysrenkaalla.
Maalaus
Harmaa-alumiini, struktuuripintainen, jauhemaalattu.
Toimitussisältö
Keräysastia, säiliö kannella ja PE-kiristysrengas.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jätehuoltosäiliö |
|---|---|
| Syvyys | 450 mm |
| Leveys | 450 mm |
| Paino | 24 kg |
| Korkeus | 1100 mm |
| Tilavuus: | 60 l |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G98716660 |
|---|---|
| EAN | 4031068184254 |