Jäte-/tuhkakuppiyhdistelmä
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Palamaton DIN 4102:n mukaan, paloluokka A1.
Rakenne
Sinkitystä teräslevystä valmistettu jätesäkkiteline, jauhemaalattu, valon- ja säänkestävä. Syöttöaukot kaikilla neljällä sivulla. Runko/tuhka-astia rei'itettyä ruostumatonta terästä savukkeiden sammuttamiseen ja hävittämiseen.
Erillinen irrotettava tuhkakuppi. Sinkitty sisäastia, joka voidaan poistaa edessä olevan lukittavan lyöntioven kautta. Ovi lukitaan neliölukolla.
4 säädettävää muovijalkaa epätasaisten lattioiden kompensointiin.
Maalipinta
Runko antrasiitti RAL 7016 jauhemaalattu, pääelementti harjattua ruostumatonta terästä.
Toimitussisältö
Sisältää tuhkakupin, sinkityn sisäastian, kiinnitysprofiilin lattiaan ruuvaamista varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tuhkasäiliö |
|---|---|
| Syvyys | 350 mm |
| Leveys | 350 mm |
| Paino | 25,4 kg |
| Korkeus | 815 mm |
| Tilavuus: | 40 l |
| Tuhkakupin tilavuus | 5 l |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 987175 |
|---|---|
| EAN | 4031068156718 |