Toimistohylly, perushyllystö, syvyys 300 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kuvaus
Lisämitat:
Perushyllystö: nimellispituus + 60 mm
Laajennusosa: nimellispituus + 6 mm
Rungon kokonais-syvyys: nimellissyvyys + 36 mm
Nurjahduspituus: maks. 600 mm
Rakenne
Rei’ittämätön T-profiilirungon etuosa ja hyllyt.
Jäykistys ristituilla. Pysäytyslistat estävät mappien tai asiakirjojen työntymisen läpi. Peitehyllyssä ei ole pysäytyslistaa.
Suurin kantavuus: 85 kg per hylly.
Hyllystön syvyys 300 mm: tilaa jopa 96 mappia kenttää kohden korkeudella 2300 mm.
Huomautus
- Hyllystöt, joiden korkeus-/syvyyssuhde on yli 4:1, on varmistettava kaatumista vastaan.
- Lattia- ja seinäkiinnikkeet eivät sisälly toimitukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kansiohyllyteline |
|---|---|
| Materiaali | sinkitty |
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Asennustapa | Hyllystö |
| Tuotenimen attribuutti | Syvyys 300 mm |
| Hyllytason paksuus | 25 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 990590 |
|---|---|
| EAN | 4004514219879 |