Sivuseinä kiinnitysosilla, sarja
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
□ 9×9 mm, 37 mm jaolla koukuille ja pidikkeille sekä perforoitujen paneelien lisävarusteille. Nämä ovat ryhmässä 95. Yksi sivuseinä koostuu kahdesta perforoidusta teräspaneelista, jotka kiinnitetään päällekkäin. Toimitetaan täydellisenä kiinnitystarvikkeineen.
Maalaus
Antrasiitinharmaa RAL 7016, jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Hyllytelineen päädyn sivusuojaukseen (ei voida asentaa kahden hyllytelineen väliin). Koko hyllyvälin peittämiseksi vasemmalle ja oikealle on tilattava 2sivuseinää.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sivuseinä |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | Syvyys 600 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Korkeus | 2500 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Korkeus | 2500 mm |
| Käyttöalue | Lattiahyllyteline |
| Sopii hyllystölle korkeudella | 2500 mm |
| Asiakkaan asennus | ja |
| Kiinnitysmateriaali sisältyy toimitukseen | ja |
| Sopii pistohyllyjärjestelmään | ja |
| Sivuseinärakenne | kaksi osaa |
| Asennus väliseinäksi mahdollista | ei |
| Sopii hyllystöön, syvyys | 600 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 990110 |
|---|---|
| EAN | 4045197518163 |