Sivuseinä kiinnitystarvikkeineen, sarja, syvyys 500 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
□ 9×9 mm, 37 mm jaolla koukuille ja pidikkeille sekä rei’itettyjen paneelien lisävarusteille. Nämä löytyvät ryhmästä 95. Sivuseinä koostuu kahdesta rei’itetystä peltipaneelista, jotka kiinnitetään päällekkäin. Toimitetaan täydellisenä kiinnitystarvikkeineen.
Maalaus
Antrasiitinharmaa RAL 7016 jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Hyllyrungon päädyn sivupeitteeksi (ei voida asentaa kahden hyllyrungon väliin). Täydellisen hyllykentän peittämiseksi vasemmalta ja oikealta on tilattava 2 sivuseinää.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sivuseinä |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | Syvyys 500 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Korkeus | 2500 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Korkeus | 2500 mm |
| Käyttöalue | Lattiahyllystö |
| Sopii hyllystölle korkeudella | 2500 mm |
| Asiakkaan asennus | kyllä |
| Kiinnitysmateriaali sisältyy toimitukseen | kyllä |
| Sopii pistohyllyjärjestelmään | kyllä |
| Sivuseinärakenne | kaksi osaa |
| Asennus väliseinäksi mahdollista | ei |
| Sopii hyllystöön, syvyys | 500 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 990105 |
|---|---|
| EAN | 4045197518149 |