Sivuseinä kiinnitystarvikkeineen, sarja
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
□ 9×9 mm 37 mm jaolla koukuille ja pidikkeille sekä reikälevypaneelien tarvikkeille. Näitä on ryhmässä 95. Yksi sivuseinä koostuu kahdesta perforoidusta levypaneelista, jotka kiinnitetään päällekkäin. Toimitetaan täydellisenä kiinnitysmateriaalin kanssa.
Maalaus
Antrasiitinharmaa RAL 7016 jauhemaalattu.
Käyttöarvot
Hyllyjärjestelmän päädyn sivupeitteeksi (ei voida asentaa kahden hyllyjärjestelmän väliin). Täydellisen hyllykentän peittämiseen vasemmalta ja oikealta on tilattava 2 sivuseinää.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sivuseinä |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | Syvyys 400 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Korkeus | 2500 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Korkeus | 2500 mm |
| Käyttöalue | Lattiahyllyteline |
| Sopii hyllystölle korkeudella | 2500 mm |
| Asiakkaan asennus | kyllä |
| Kiinnitysmateriaali sisältyy toimitukseen | kyllä |
| Sopii pistohyllyjärjestelmään | kyllä |
| Sivuseinärakenne | kaksi osaa |
| Asennus väliseinäksi mahdollista | ei |
| Sopii hyllystöön, syvyys | 400 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 990100 |
|---|---|
| EAN | 4045197518125 |