Perushyllystö kallistetuille hyllytasoille, leveys 1000 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kuvaus
Lisämitat:
Perushyllystö: nimellispituus + 60 mm
Lisähyllystö: nimellispituus + 6 mm
Kokonaisrungon syvyys: nimellissyvyys + 36 mm
Rakenne
Kallistettu hyllytaso/kanban-hyllytaso, käytettävissä molemmin puolin, ihanteellinen FIFO-varastointiin, koska varastoitavat tavarat voivat liukua sileillä sinkityillä hyllytasoilla.
T-profiilirunko ja hyllytasot sinkitty. Toimitettavissa enintään 150 kg:n hyllykuormalla per kallistettu hyllytaso. Hyllytasot säädettävissä 25 mm:n jaolla. Nopea asennus yksinkertaisen pistokeliitännän ansiosta. Käytettävissä molemmin puolin.
Kuorma per kenttä: 1300 kg.
Vaakasuorat jakokiskot ovat säädettävissä 50 mm:n välein. Etummainen pitkittäiskisko on korotettu 15 mm, mikä estää tavaroiden putoamisen ulos.
Perustelineen lisämitta: 1060 mm.
Käyttötiedot
Muoviastioiden, säilytysastioiden, laatikoiden ja paljon muun varastointi.
Toimitussisältö
7 hyllyelementtiä vinokannoilla hyllytasoilla, kussakin 5 jakokiskoa, 2 pitkittäiskiskoa, 2 sivuohjainta sekä 1 suora peittävä pohja, mukaan lukien puristusjalat.
Huomautus
- Lattia- ja seinäkiinnikkeet eivät sisälly toimitukseen.
- Sopiva lattia-ankkurointi nro 990854.
- Toimitetaan kokoamattomana kuljetuksen helpottamiseksi. Toimitetaan kokoamattomana.
Tekniset tiedot
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 150 kg |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hyllyteline vinokannella hyllytasolla |
| Materiaali | sinkitty |
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Asennustapa | Hyllyteline |
| Tuotenimen attribuutti | leveys 1000 mm |
| Hyllytason paksuus | 25 mm |
| Syvyys | 836 mm |
| Leveys | 1060 mm |
| Korkeus | 2000 mm |
| Hyllyn korkeus | 2000 mm |
| Hyllytelineen leveys | 1000 mm |
| Hyllyjen lukumäärä | 7 |
| Hyllystön syvyys | 800 mm |
| Enimmäiskenttäkuorma | 1300 kg |
| Korotuskorkeus perusjalustan leveys | 1060 mm |
| Asiakkaan asennus | kyllä |
| Enimmäiskenttäkuorma | 1300 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 990600 |
|---|---|
| EAN | 4004514218803 |