Valaisin säädettävällä varrella Taneo
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tehokas, korkealaatuinen ja huoltovapaa LED-tekniikka laaja-alaiseen, tasalaatuiseen, varjottomaan ja häikäisemättömään valaistukseen. Kalvonäppäimet päälle/pois ja himmennin (portaaton jopa 10 %:iin muisti-toiminnolla). Runko väritöntä anodisoitua alumiinia. Jousikevennetty nivelvarsi 3D-nivelöidyllä päällä. Värilämpötila neutraalinvalkoinen 400 K.
Valaisimessa on integroidut LEDit. Valonlähteen (LEDit) voi vaihtaa valmistaja. Käyttölaite (virtalähde ja kaapeli) on asiakkaan vaihdettavissa.
Toimitussisältö
Sis. pöytäpuristin (paksuudelle 0–70 mm).
3,0 m liitäntäkaapeli euroliittimellä.
Rakenne
36 LEDillä.
Malli
Tehokas, korkealuokkainen ja huoltovapaa LED-tekniikka laaja-alaiseen, tasaisen homogeeniseen, varjottomaan ja häikäisemättömään valaistukseen. Kalvopainikkeet päälle/pois ja himmennin (portaattomasti 10 %:iin asti muistitoiminnolla). Runko väritöntä eloksoitua alumiinia. Jousikevennetty niveljärjestelmä ja 3D-nivelöity valaisinpää. Värilämpötila neutraalinvalkoinen 400 K.
Valaisimessa on integroidut LEDit. Valonlähteen (LEDit) voi vaihtaa valmistaja. Käyttölaite (virtalähde ja kaapeli) on asiakkaan vaihdettavissa.
Toimitussisältö
Sis. pöytäpuristin (paksuudelle 0–70 mm).
3,0 m liitäntäkaapeli euroliittimellä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pöytävalaisin / työpistevalaisin |
|---|---|
| Liitäntätyyppi, tulo | C |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 1070 mm |
| Virtakytkin | kyllä |
| Värilämpötila | 4000 K |
| Tehonkulutus | 30 W |
| Valon väri | neutraalinvalkoinen K |
| Valaisimen pituus | 577 mm |
| Valaisimen korkeus | 33 mm |
| Valaisimen leveys | 136 mm |
| Valonlähde vaihdettavissa | ei |
| Valaistus | LED |
| Liitäntäkaapelin pituus | 3 m |
| Himmennettävä valaistus | portaaton |
| Kokonaiskorkeus | 1070 mm |
| 3D-mittausvarren toimintasäde | 180 astetta |
| Toimintasäde | 180 astetta |
| Kiinnitystyyppi | pöytäpuristin |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928655 |
|---|---|
| EAN | 4013330055967 |