Laatikosto 24G, siirrettävä
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laatikosto 24G vankkaa teräsrakennetta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalirakenteella ja 75 kg:n kantavuudella. Alumiiniset vetolistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstinauhoilla.
Kansi uritetulla kumimatolla, suojareunalla ja 2K-Haptoprene-työntökahvalla.
Kummallakin puolella 2 kuulalaakeroitua kiinteää ja kääntyvää pyörää (kääntyvät pyörät pyörä- ja kääntökehän lukituksella) ⌀ 125 mm, kulkupinnalla kuvioimaton polyuretaanipinnoite, minimaalinen vierintävastus, hiljainen kulku ja lankasuoja.
Ulosvedettävät laatikot, joissa yhden käden kertalukituksen avaus, estävät laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Maalaus
Runko ja laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikon runkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Älä työnnä sitä sähköisesti korkeussäädettävien työpisteiden nro 920301–920316 alle.
Varustelu taulukkokäyttö
Laatikon etukorkeus mm: 75; 75; 100; 125; 250
Rakenne
Laatikosto 24G vankasta teräsrakenteesta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla ja 75 kg kantavuudella. Alumiiniset vetolistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstiliuskat.
Kansi, jossa uritettu kumimatto, suojareuna ja 2K-Haptoprene-työntökahva.
Kummallakin puolella 2 kuulalaakeroitua kiinteää ja 2 kääntyvää pyörää (kääntyvissä pyörissä lukitus pyörälle ja kääntökehälle) ⌀ 125 mm, kulkupinnassa kuvioimaton polyuretaanipinnoite, minimaalinen vierintävastus, hiljainen käynti ja lankasuoja.
Ulosvetolaatikoissa yhden käden yksittäisvapautus estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Keskitetysti lukittavissa tappisylinterilukolla.
Maalaus
Runko ja ulosvetolaatikon runko vaaleanharmaa RAL 7035, ulosvetolaatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ulosvetolaatikon runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Älä työnnä sitä sähköisesti korkeussäädettävien työpisteiden nro 920301–920316 alle.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Verstasrullakontti |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 740 mm |
| Syvyys | 740 mm |
| Leveys | 620 mm |
| Paino | 80 kg |
| Nostokyky | 600 kg |
| Tehokas korkeus | 625 mm |
| Rullattava | kyllä |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Ovet | kyllä |
| Laatikoiden määrä | 5 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 75 mm; 75 mm; 100 mm; 125 mm; 250 mm |
| #N/A | 625 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | ei |
| Asennus työpenkkiin | ei mahdollista |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Korkeus | 900 mm |
| Laatikoston tehokas korkeus | 625 mm |
| Laatikoston leveys | 600 mm |
| Laatikoston korkeus | 700 mm |
| Laatikostokaapin syvyys | 650 mm |
| Kiinteiden pyörien lukumäärä ilman jarrua | 2 |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yksikätinen |
| Comfortclose | ei |
| Maksimikantavuus | 600 kg |
| Nostokyky | 600 kg |
| Syvyys | 740 mm |
| Leveys | 620 mm |
| Paino | 80 kg |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Juoksupinta ilman kuviota | kyllä |
| Sisäleveys | 550 mm |
| Tehokas korkeus | 625 mm |
| Korkeus | 900 mm |
| Tehollinen leveys | 550 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 75 mm; 75 mm; 100 mm; 125 mm; 250 mm |
| Suojareunalla | kyllä |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Malli | rullattava; laatikoilla |
| Ylemmän laakerin kantavuus | 50 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927620 |
|---|---|
| EAN | 4062406124595 |