Laatikosto 16G, siirrettävä 12×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laatikostokaappi vankalla teräsrakenteella.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla ja 75 kg:n kantavuudella.
Alumiiniset vetolistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstiliuskoilla.
Mustalla ABS-muovisella laskutasolla ja 2K-Haptoprene-työntökahvalla. Kummallakin puolella 2 kuulalaakeroitua kiinteää ja kääntyvää pyörää (kääntyvissä pyörissä pyörän ja kääntökehän lukitus) ⌀ 125 mm, juoksupinnassa kuvioton polyuretaanipinnoite, minimaalinen vierintävastus, hiljainen kulku ja lankasuoja. Ulosvedettävät laatikot, joissa yksittäisten laatikoiden yhden käden vapautus, estävät laatikon aukeamisen kuljetuksen aikana. Keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Maalipinta
Runko ja laatikostorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikostorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Älä työnnä sitä sähkökäyttöisten korkeussäädettävien työpisteiden nro 920301–920316 alle.
Varustelu taulukkokäyttö
Ulosvedettävän laatikon etukorkeus mm: 75, 75, 75, 100
Rakenne
Laatikosto tukevaa teräsrakennetta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla ja 75 kg kantavuudella.
Alumiiniset tartuntalistat vaihdettavilla ja päällekirjoitettavilla tekstiliuskoilla.
Musta ABS-muovinen laskutaso ja 2K-Haptoprene-liukukahva. Kummallakin puolella 2 kuulalaakeroitua kiinteää ja kääntyvää pyörää (kääntyvissä pyörissä pyörä- ja kääntökehäjarru) ⌀ 125 mm, kulutuspinnassa kuvioton polyuretaanipinnoite, minimaalinen vierintävastus, hiljainen käynti ja lankasuoja. Ulosvedettävissä laatikoissa yhden käden avaus yksittäisille ulosvedettäville laatikoille estää laatikon avautumisen kuljetuksen aikana. Keskuslukittavissa tappisylinterilukolla.
Maalaus
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikon etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Älä työnnä sähköisesti korkeussäädettävien työpisteiden nro 920301–920316 alle.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Verstasrullakontti |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tuotenimen attribuutti | 12×20G |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 740 mm |
| Syvyys | 740 mm |
| Leveys | 420 mm |
| Paino | 50.1 kg |
| Nostokyky | 600 kg |
| Tehokas korkeus | 325 mm |
| Rullattava | kyllä |
| Laatikoiden tehokas leveys | 300 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Ovet | kyllä |
| Laatikoiden määrä | 4 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 12 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 12×20 |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 75 mm; 75 mm; 75 mm; 100 mm |
| #N/A | 325 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | ei |
| Asennus työpenkkiin | ei mahdollista |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 300 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 12 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Korkeus | 600 mm |
| Laatikoston tehokas korkeus | 325 mm |
| Laatikoston leveys | 400 mm |
| Laatikoston korkeus | 400 mm |
| Laatikostokaapin syvyys | 650 mm |
| Kiinteiden pyörien lukumäärä ilman jarrua | 2 |
| Pyörän materiaali | Polyuretaaninen juoksupinnoite, jälkiä jättämätön |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhden käden |
| Comfortclose | ei |
| Nostokyky | 600 kg |
| Syvyys | 740 mm |
| Leveys | 420 mm |
| Paino | 50.1 kg |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Juoksupinta ilman kuviota | kyllä |
| ⌀ pyörä | 125 mm |
| Sisäleveys | 350 mm |
| Tehokas korkeus | 325 mm |
| Korkeus | 600 mm |
| Tehollinen leveys | 350 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas leveys | 300 mm |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 75 mm; 75 mm; 75 mm; 100 mm |
| Suojareunan toteutus | nelisivuinen |
| Aluslevy | kyllä |
| Suojareunalla | kyllä |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Toteutus | rullattava; laatikoilla |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927315 |
|---|---|
| EAN | 4062406108397 |