Täydellinen kotelointi 16G, sisältää korkeudensäätimen kaatomekanismilla ja ruuvipuristimen
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
16G-kotelo tukevaa teräsrakennetta. Oven lukitus sylinterilukolla. Ei lukittavaa vetolaatikkoa.
GARANT-korkeudensäätimellä ja kallistuslaitteella nro 967565 koko 120 sekä ruuvipuristimella nro 967100 koko 120.
Maalipinta
Runko ja vetolaatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, vetolaatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Vetolaatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.Varustus (taulukkokäyttö)
Oven korkeus mm: 575
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Koot 200–500 ja 800–900 asennettavaksi GridLine Vario -työpöytään.
- Koot 600 ja 700 asennettavaksi GridLine Ready to go -työpöytään.
- Kokoon 500 asti asennus yhdessä jalkaosan kanssa.
- Koosta 800 alkaen laatikosto korvaa jalkaosan. Valitse korkeus niin, että se vastaa vastakkaisella puolella olevaa jalkaosaa tai laatikostoa.
- Huomioi suurimmat kantavuudet.
- Vetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Asenna vain sille tarkoitettuihin reikiin.
Sopimaton käyttö
- Lattialla seisova kotelo ei ole yhdistettävissä sivupaneelin ja takaisen mediakiskon kanssa.
Rakenne
Kupu 16G vankkaa teräsrakennetta. Oven lukitus sylinterilukolla. Ei lukittavaa ulosvedettävää laatikkoa.
GARANT-korkeudensäätimellä, jossa kaatumissuoja nro 967565 koko 120, ja ruuvipenkillä nro 967100 koko 120.
Maalipinta
Runko ja ulosvedettävien laatikoiden runko vaaleanharmaa RAL 7035, ulosvedettävien laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ulosvedettävän laatikon runkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tukijalka |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukituslieriö |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 43.5 kg |
| Tehokas korkeus | 570 mm |
| Korkeus | 600 mm |
| Sisäleveys | 280 mm |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927320 |
|---|---|
| EAN | 4062406108434 |