Kupu 16G sähkö- ja paineilmajärjestelmämoduuleilla
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kupu 16G tukevassa teräsrakenteessa.
Varustettu sähkö- ja paineilmamoduuleilla: 2 × moduulinro 928470 koko DE250V/1, 1 × moduulinro 928470 koko AIR/S.
Maalipinta
Runko ja moduulit vaaleanharmaa RAL 7035. Etuosa antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
Muu mukautettu varustelu moduulinro 928470:llä on mahdollista. Huomioi moduulien enimmäismäärä.
Varustelu taulukkokäyttö
Moduulinro 928470: 2 kpl koko DE250V/1; 1 kpl koko AIR/S; 1 kpl koko 0/3
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Koko 500 ja 800–900 asennettavaksi GridLine vario -työpöytään.
- Koko 600 ja 700 asennettavaksi GridLine Ready to go -työpöytään.
- Pistorasia 250 V, tyyppi F, sähkölaitteiden liittämiseen.
- Asenna ainoastaan niihin kuuluviin reikiin.
- Kokoon 500 asti asennus yhdessä jalkayksikön kanssa.
- Koon 800 alkaen laatikosto korvaa jalkayksikön. Valitse korkeus niin, että se vastaa vastapäätä olevaa jalkayksikköä tai laatikostoa.
- Noudata enimmäiskantavuuksia.
- 927325: Pikaliitin 3/8 tuuman liitäntäkierteellä kompressoriin liittämistä varten.
- 927327: Integroitu jatkojohto pistorasialla.
- 927328: Integroitu paineilmaletku enintään 10 bar, 3/8 tuuman ulostulo- ja liitäntäkierteellä.
- 927329: Integroitu jatkojohto pistorasialla ja paineilmaletku enintään 10 bar, 3/8 tuuman ulostulo- ja liitäntäkierteellä.
- 927335: Tuulettimen moottorilla ja jatkopistorasialla tietokoneen sijoittamista varten.
Soveltumaton käyttö
- Kaapelia ja letkua ei saa taittaa tai asettaa litteänä lattialle. Vältä silmukoita.
- Älä tee luvattomia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä avaa kaapeli- ja letkukelautinta.
- Ei saa käyttää ulkona tai tiloissa, joissa on korkea ilmankosteus.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä altista valaisinta voimakkaalle lämmölle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai nesteille.
Rakenne
Kupu 16G vakaasta teräsrakenteesta.
Varustettu sähkö- ja paineilmamoduuleilla: 2 × modulinro 928470 koko DE250V/1, 1 × modulinro 928470 koko AIR/S.
Maalaus
Runko ja moduulit vaaleanharmaa RAL 7035. Etuosa antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
Muu sovitettu varustelu modulinrolla 928470 on mahdollista. Huomioi moduulien enimmäismäärä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Energiamoduuli |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 25.2 kg |
| Korkeus | 800 mm |
| Liitäntätyyppi, tulo | GST-pistokejärjestelmä |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Pistorasioiden määrä, tyyppi f | 2 |
| Pistorasian tyyppi | F |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927325 |
|---|---|
| EAN | 4062406108526 |