Yläkaappi sälekaihtimella
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teräslevyrunko kaksinkertaisella takaseinällä (pölysuoja). Sisäpuoli, jossa □ 9×9 mm 37 mm:n jaolla. Anodisoitu sälekaihdin, jossa 2 muovikahvaa ja reunalista sylinterilukolla.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Yläkaappi |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 230 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Syvyys | 230 mm |
| Leveys | 1500 mm |
| Tehokas korkeus | 845 mm |
| Korkeus | 962 mm |
| Sisäleveys | 1450 mm |
| Tehokas syvyys | 140 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928710 |
|---|---|
| EAN | 4062406117641 |