Suositeltu
Multimedia-kääntövarsi monitoimikiinnikkeellä
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- 928270
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Kevytkäyntinen, säädettävä kääntövarsi korkealaatuisesta anodisoidusta alumiinista, jauhemaalatusta teräslevystä ja muovista. Kiinnitykseen rei'itettyihin paneeleihin tai kantaviin pylväisiin. Helppo monitorin kiinnitys QuickRelease-pikakiinnityksellä, yhden käden käytöllä. Sisältää kaapelipidikkeen huolellista kaapelointia varten.
Käyttötiedot
Litteät näytöt kiinnitysstandardilla 75/100, enintään 24 tuumaa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Näyttö-/näppäimistöteline |
|---|---|
| Nostokyky | 10 kg |
| Asennuskorkeus | 170 mm |
| Kääntövarren ulottuma | 456 mm |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Nostokyky | 10 kg |
| Kapasiteetti | 456 mm |
| Asennuskorkeus | 170 mm |
| Kapasiteetti | 456 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928270 |
|---|---|
| EAN | 4009729106150 |