Laatikosto 24G ovella, vasenkätinen sarana
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laatikostokaappi vankkaa teräsrakennetta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differential-toiminnolla ja 75 kg:n kantavuudella.
Alumiiniset vetolistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstiliuskoilla. Keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Ovi vasemmalla saranoinnilla.
Maalipinta
Runko ja ulosvedettävien laatikoiden runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etusarjat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ulosvedettävän laatikon runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Koot 600 ja 700 soveltuvat vain Ready-to-go-työpöydille.
Varustelu taulukkokäyttö
Oven korkeus mm: 525
korkeussäädettävien hyllytasojen määrä: 1
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Koot 200–500 ja 800–900 asennettavaksi GridLine Vario -työpöytään.
- Koot 600 ja 700 asennettavaksi GridLine Ready to go -työpöytään.
- Kokoon 500 asti asennus yhdessä jalkarungon kanssa.
- Koosta 800 alkaen kaappi korvaa jalkarungon. Valitse korkeus siten, että se vastaa vastakkaisella puolella olevaa jalkarunkoa tai kaappia.
- Huomioi enimmäiskantavuudet.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkalujen ja työkappaleiden säilytykseen.
- Asenna vain sille tarkoitettuihin reikiin.
Sopimaton käyttö
- Lattialla seisova suojakotelo ei ole yhdistettävissä sivupaneelin ja takana olevan mediakiskon kanssa.
Rakenne
Laatikosto vankkaa teräsrakennetta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla ja 75 kg kantavuudella.
Alumiiniset tartuntalistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstinauhoilla. Keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Ovi vasenkätisellä saranoinnilla.
Maalipinta
Runko ja laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etuosat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ulosvedettävän laatikon runkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Koot 600 ja 700 soveltuvat vain Ready-to-go-työpöytiin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpöydän runko |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Syvyys | 650 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 26 kg |
| Tehokas korkeus | 525 mm |
| Laatikoiden määrä | 0 |
| Ovien määrä | 1 |
| Korkeus | 600 mm |
| Oven avautumiskulma | 180° |
| Sisäleveys | 550 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Oven tehokas korkeus | 525 mm |
| Ovenpysäytin | Vasen |
| Oven korkeus | 525 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927617 |
|---|---|
| EAN | 4062406265038 |