16G-laatikkokaappi ovella, vasenkätinen
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laatikosto vakaasta teräsrakenteesta.
Täysin ulosvedettävät laatikot, joissa differentiaalikiskot ja 75 kg kantavuus.
Alumiiniset kahvalistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstinauhat. Keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Ovi vasenkätisellä stopparilla.
Maalipinta
Runko ja ulosvedettävien laatikoiden runko vaaleanharmaa RAL 7035, ulosvedettävien laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ulosvedettävän laatikon runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Koot 600 ja 700 soveltuvat vain Ready-to-go-työpöydille.
Varustus (taulukkokäyttö)
Oven korkeus mm: 800
korkeussäädettävien hyllytasojen lukumäärä: 1
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Koot 200–500 ja 800–900 asennettavaksi GridLine Vario -työpöytään.
- Koot 600 ja 700 asennettavaksi GridLine Ready to go -työpöytään.
- Enintään kokoon 500 asti asennus yhdessä jalkayksikön kanssa.
- Koosta 800 alkaen laatikosto korvaa jalkayksikön. Valitse korkeus vastaamaan vastakkaisella puolella olevaa jalkayksikköä tai laatikostoa.
- Huomioi enimmäiskantavuudet.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Asenna vain niille tarkoitettuihin reikiin.
Sopimaton käyttö
- Lattialla seisova suojus ei ole yhdistettävissä sivupaneelin ja takana olevan mediakiskon kanssa.
Rakenne
Laatikkokaappi vakaasta teräsrakenteesta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla ja 75 kg:n kantavuudella.
Alumiiniset tartuntalistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstinauhoilla. Keskuslukittava tappisylinterilukolla.
Ovi vasenkätisellä saranoinnilla.
Maalipinta
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, vetolaatikoiden julkisivut antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikon runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Koot 600 ja 700 soveltuvat vain Ready-to-go-työpöytiin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpöydän runko |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Syvyys | 650 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 32,6 kg |
| Tehokas korkeus | 800 mm |
| Laatikoiden määrä | 0 |
| Ovien määrä | 1 |
| Älä avaa suojusta | kyllä |
| Korkeus | 900 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Sisäleveys | 350 mm |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Oven tehokas korkeus | 800 mm |
| Ovenpysäytin | Vasen |
| Oven korkeus | 800 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927312 |
|---|---|
| EAN | 4062406272494 |