Kulmamoduuli tummanharmaalla Eluplan-levyllä 1000 mm 1000 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Workstation mLevel.
Rakenne
Kulmatyöpiste Workstation-työpisteelle. Yksinkertainen rakenne teräslevystä tehdyillä kannatinkulmilla, korkeussäädettävä tukijalka, kantavuus 150 kg. Manuaalinen korkeussäätö mahdollinen.
Maalipinta
Jalkaosa antrasiitti RAL 7016 (ei konfiguroitavissa), sivu- ja takaseinät vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Levyn paksuus | 40 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kulmatyöpiste |
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 150 kg |
| Korkeuden tasaus | 25 mm |
| Korkeussäädön toteutus | mekaaninen |
| Työpisteen korkeussäätö | 700–1000 mm |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Syvyys | 800 mm |
| Työtason materiaali | ST-puuydin, jossa Eluplan-muovipinnoite |
| Syvyys | 800 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Työtaso (paksuus) | 40 mm |
| Työtason pituus | 1000 mm |
| Korkeudensäätöalue (työtason yläreuna) alkaen – päättyen | 700–1000 mm |
| Työtason yläpinta | Antistaattinen pinnoite, erittäin naarmuuntumiskestävä, keskiluja, ei valonkestävä |
| Työtaso (syvyys) | 1000 mm |
| Työtason pinnoite | Eluplan (muovi), (linoleumlattia) |
| Työtason yläpinnan väri | tummanharmaa |
| Sarja | Workstation |
| Paino | 32 kg |
| Nostokyky | 150 kg |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 150 kg |
| Portaaton korkeudensäätö | ei |
| Korkeussäädön periaate | täydellinen lisärakenne |
| Nostokyky | 150 kg |
| Syvyys | 800 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Paino | 32 kg |
| Pinnoitteen paksuus | 2 mm |
| Kokonaiskorkeus | 1000 mm |
| Kokonaiskorkeus | 1000 mm |
| Ohjauspaneeli, jossa näyttö ja muistitoiminto | ei |
| Vähimmäiskorkeus | 750 mm |
| Säädettävä korkeus | 700–1000 mm |
| Vähimmäiskorkeus | 750 mm |
| Työpisteen korkeussäätö | 700–1000 mm |
| Levyn syvyys | 800 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9201031000 |
|---|---|
| EAN | 4062406119591 |