Työpajavaunu 6 laatikolla 6 6
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Työpajavaunun tukeva teräslevyrunko sisältää perforoidut sivuseinät lisävarusteiden säilytystä varten. Laatikon sisäpuolella on uritetut listat laatikon jakamista varten. Laatikko irrotetaan vapautusvivulla, joka on integroitu vetolistaan. Laatikot voidaan lukita keskitetysti sylinterilukolla. Kuulalaakeroidut pyörät (2 kääntyvää pyörää jarrulla, 2 kiinteää pyörää).
Teräksinen laskutaso, jossa X-ABS-matto.
Tukeva, ergonominen kahva lasikuituvahvistetusta PP:stä.
Maalipinta
Jauhemaalattu kahdessa värissä, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Toimitussisältö
Sis. jakomateriaalin. 4 jakopaneelia 60 mm:n laatikolle, 3 jakopaneelia 120 mm:n laatikolle.
Varustelu taulukkomuodossa
laatikon etukorkeus: 60; 60; 120; 120; 120; 180 mm
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Liikkuvaan työskentelyyn paikan päällä.
- Teollisuus- ja yksityiskäyttöön.
- Vetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Säilytystaso työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Saa muuttaa ja muuntaa vain Hoffmann Groupin hyväksytyillä lisävarusteilla.
Sopimaton käyttö
- Älä seiso tai istu työpajavaunun päällä. Älä kuljeta henkilöitä.
- Älä tee omia muutostöitä.
- Älä altista työpajavaunua iskuille.
Rakenne
Työpajavaunun tukeva teräslevyrunko, jossa on rei’itetyt sivuseinät lisävarusteiden säilytystä varten. Laatikon sisäpuolella on uritetut listat laatikon jakamista varten. Laatikko vapautetaan kahvalistaan integroidulla vapautuskahvalla. Laatikot voidaan lukita keskitetysti sylinterilukolla. Rullalaakeroidut pyörät (2 kääntyvää pyörää jarrulla, 2 kiinteää pyörää).
Teräksinen laskutaso X-ABS-matolla.
Tukeva, ergonominen lasikuituvahvistetusta PP:stä valmistettu kahva.
Maalaus
Jauhemaalattu kahdella värillä, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Toimitussisältö
Sisältää jakomateriaalin. 4 jakopaneelia 60 mm:n laatikkoon, 3 jakopaneelia 120 mm:n laatikkoon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpajavaunu |
|---|---|
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 75 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 30 kg |
| Syvyys | 380 mm |
| Leveys | 660 mm |
| Paino | 45 kg |
| Korkeus | 950 mm |
| Rullattava | kyllä |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 300 mm |
| Ovet | kyllä |
| Laatikoiden määrä | 6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9145106 |
|---|---|
| EAN | 4045197892072 |