Työkaluvaunu, 4 ulosvedettävää lokeroa 4 4
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Työkaluvaunun tukeva teräslevystä valmistettu runko, jossa on rei’itetyt sivuseinät lisävarusteiden kiinnittämistä varten. Jaettavilla ulosvedettävillä lokeroilla. Tilava alalaatikko suurempien työkalujen säilytykseen. Lukittavissa metallisilla rullaverhoilla sylinterilukon avulla. Kuulalaakeroidut pyörät (2 kääntyvää pyörää jarrulla, 2 kiinteää pyörää). Teräksinen laskuhylly X-ABS-matolla. Tukeva ergonominen kahva lasikuituvahvistetusta polypropeenista.
Maalipinta
Jauhemaalattu kahdella värillä, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Toimitussisältö
Sisältää jakomateriaalin. 8 jakajaa 380 mm, 2 jakajaa 500 mm, kiinnitysmateriaali.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Paikan päällä tehtäviin liikkuviin töihin.
- Teollisuus- ja yksityiskäyttöön.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Säilytyshylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Saa muokata ja muuttaa vain Hoffmann Groupin hyväksytyillä lisävarusteilla.
Sopimaton käyttö
- Älä seiso tai istu työkaluvaunun päällä. Älä kuljeta henkilöitä.
- Älä tee omatoimisia muutostöitä.
- Älä altista työkaluvaunua iskuille.
Malli
Työkaluvaunun tukeva teräslevystä valmistettu runko-osa on sivuseiniltään rei’itetty lisävarusteiden kiinnittämistä varten. Ulosvedettävät lokerot ovat jaettavissa. Tilava alalaatikko suurempien työkalujen säilytykseen. Lukittavissa metallisälekaihtimilla sylinterilukon avulla. Kuulalaakeroidut pyörät (2 kääntyvää pyörää jarrulla, 2 kiinteää pyörää). Teräksinen laskutaso X-ABS-matolla. Massiivinen ergonominen kahva lasikuituvahvistettua polypropeenia.
Maalaus
Jauhemaalattu kahdella värillä: hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Toimitussisältö
Sis. jakomateriaalin. 8 välijakajaa 380 mm, 2 välijakajaa 500 mm, asennustarvikkeet.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkaluvaunu |
|---|---|
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukitussylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 75 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 15 kg |
| Syvyys | 380 mm |
| Leveys | 660 mm |
| Paino | 34 kg |
| Korkeus | 950 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 295 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9145054 |
|---|---|
| EAN | 4045197892065 |