Saksinostovaunu 1000
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Runko ja haarukat vääntöjäykässä kuorirakenteessa.
Hydraulinen käsipumppu, huoltovapaasti laakeroitu. Tukeva työntökahva, jossa vastatuki työntämistä varten.
Maalaus
Keltainen/musta, jauhemaalattu.
Selitysteksti
Nostoalue 85–800 mm.
Haarukkapyörät polyuretaania ⌀ 80 × 50 mm.
Ohjauspyörät polyuretaania ⌀ 180 × 50 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saksipöytävaunu |
|---|---|
| Leveys | 540 mm |
| Paino | 110 kg |
| Pituus | 1540 mm |
| Kantavuus | 1000 kg |
| Haarukkapyörän halkaisija | 80×50 mm |
| Kääntyvien pyörien materiaali | Polyuretaani |
| Haarukkapyörän materiaali | Polyuretaani |
| Haarukan leveys | 160 mm |
| Haarukan pituus | 1165 mm |
| Nostoalue | 85 - 800 mm |
| Kääntöpyörän halkaisija | 180×50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9199161000 |
|---|---|
| EAN | 4017976068152 |