Pumppukärry
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävä kulmateräsrakenne, jossa 4 pysäytinlistaa kuormalavojen ja lavalaatikoiden paikallaan pitämiseen. Ensiluokkaiset umpikumi-renkaat, 2 kääntyvää ja 2 kiinteää pyörää (jarrulla) sekä rullalaakeroidut navat.
Maalaus
Hopea jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Kuormalavojen ja lavalaatikoiden paikallaan pitämiseen.<Rakenne
Käytännöllisellä ohjausaisalla. Ergonominen kahva Haptoprene-päällysteellä parhaan mukavuuden takaamiseksi − myös märin tai öljyisin käsin.
Rakenne
Tukeva kulmateräsrakenne, jossa 4 pysäytyskorvaketta kuormalavojen ja lavalaatikoiden paikallaanpitoon. Ensiluokkaiset umpikumirenkaat, 2 kääntyvää ja 2 kiinteää pyörää (jarrulliset) sekä rullalaakeroidut navat.
Maalaus
Hopea, jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Kuormalavojen ja lavalaatikoiden paikallaanpitoon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rulla-alusta lavoille |
|---|---|
| Kuormatason leveys | 1210 mm |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Kiinteiden pyörien lukumäärä ilman jarrua | 2 |
| Pyörän materiaali | Elastinen täyskumi |
| Kuormatason syvyys | 810 mm |
| Syvyys | 875 mm |
| Leveys | 1275 mm |
| Paino | 39 kg |
| Korkeus | 300 mm |
| Nostokyky | 1200 kg |
| ⌀ pyörä | 160 mm |
| Kuormatason korkeus | 245 mm |
| Liukukahva | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 919908 |
|---|---|
| EAN | 4045197711656 |