Lavavaaka kg 3000
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Siirrettävä lavavaaka. 2 pyörää ja kahva vaa’an kätevään kuljetukseen.
Dynaaminen punnitus: Epävakaissa punnitusolosuhteissa tai eläimiä punnittaessa vakaa painoarvo lasketaan keskiarvoistamalla.
Paristokäyttö mahdollista. 4 silikonipinnoitettua alumiinista punnituskennoa.
Kuormankantopinta: teräs, jauhemaalattu. Pöly- ja roiskevesisuojattu IP67.
Pintakäsittely
Teräs, jauhemaalattu.
Toimitussisältö
Työsuojakuvulla, ulkoinen verkkolaite.<Toiminto
IP67: Suoja tilapäistä veteen upottamista vastaan ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Siirrettävä lavavaaka. 2 pyörää ja kahva vaa’an helppoa kuljetusta varten.
Dynaaminen punnitus: epävakaissa punnitusolosuhteissa tai eläimiä punnittaessa vakaa painoarvo lasketaan keskiarvoistamalla.
Paristokäyttö mahdollinen. 4 silikonipinnoitettua alumiinista punnituskennoa.
Kuormalevy: terästä, jauhemaalattu. Pöly- ja roiskevesisuojattu IP67.
Pintakäsittely
Teräs, jauhemaalattu.
Toimitussisältö
Sis. työsuojakuvun, ulkoisen verkkolaitteen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lavavaaka |
|---|---|
| Lukema | 1000 g |
| Maksimikapasiteetti | 1–3000 kg |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 4 |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Painoalue | 3000 kg |
| Leveys | 840 mm |
| Paino | 51 kg |
| Korkeus | 110 mm |
| Syvyys | 1195 mm |
| Akkutyyppi | Mignon, AA |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9199123000 |
|---|---|
| EAN | 4045761203204 |