Sankavaunu T3
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
1 taso.
Hitsattu teräsrakenne, taso puukuitulevystä naarmuuntumattomalla antrasiitin värisellä pinnalla.
Kahva Haptoprene-insertillä ja iskunkestävää polypropeenia. 2 kiinteää ja 2 kääntyvää pyörää (lukittavat), jälkiä jättämättömällä polyuretaanijuoksupinnalla, rullalaakeroidut navat.
Maalaus
Hopea, jauhemaalattu.
Lisävarusteet
Reikälevy nro 918580. Ei sisälly toimitukseen.
Huomautus
Hyllykehikot toimitetaan kokoamattomina, mikä alentaa kuljetuskustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Aisakärry |
|---|---|
| Kuormatason leveys | 1000 mm |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Kiinteiden pyörien lukumäärä ilman jarrua | 2 |
| Pyörän materiaali | Polyuretaaninen kulutuspinta |
| Kuormatason syvyys | 600 mm |
| Syvyys | 609 mm |
| Tyyppi | T34 |
| Leveys | 1120 mm |
| Paino | 34.4 kg |
| Korkeus | 990 mm |
| Normi | EN 1757-3 |
| Nostokyky | 500 kg |
| ⌀ pyörä | 200 mm |
| Kuormatason korkeus | 270 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 918520 |
|---|---|
| EAN | 4045197611895 |