Kerrosvaunut, 4 kuormatasoa
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Hitsattu teräsputki- ja profiiliteräsrakenne, päätyseinät pystysuuntaisilla putkitangoilla 130 mm:n välein. Tasot puulevymateriaalia, pinnassa pyökkikoriste. Välihyllyt säädettävissä 100 mm:n jaolla. Alin hylly ei ole säädettävä. 2 kiinteää ja 2 kääntyvää pyörää (jarrulla), TPE-renkaat ja rullalaakeroidut navat.
Maalipinta
Briljanttisininen RAL 5007, jauhemaalattu.
Huomautus
Hyllyvaunut toimitetaan osina, mikä pienentää rahtikustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tasovaunu |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 100 mm |
| Kuormatason leveys | 1000 mm |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Kiinteiden pyörien lukumäärä ilman jarrua | 2 |
| Pyörän materiaali | TPE |
| Kuormatason syvyys | 600 mm |
| Syvyys | 609 mm |
| Tyyppi | 8311 |
| Leveys | 1169 mm |
| Paino | 73 kg |
| Korkeus | 1800 mm |
| Normi | EN 1757-3 |
| ⌀ pyörä | 200 mm |
| Kokonaiskantavuus | 600 kg |
| Kantavuus per hyllytasо | 90 kg |
| Liukukahva | kyllä |
| Korkeussäädön porrastus | 100 mm |
| Kuormatason korkeus 3 | 1069 mm |
| Kuormatason korkeus 4 | 1469 mm |
| Kuormatason korkeus 1 | 269 mm |
| Kuormataso 2:n korkeus | 669 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 919880 |
|---|---|
| EAN | 4017976083117 |