Pöytävaunu T9, 2 altaalla
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
2 kiinteästi hitsattua öljytiivistä allasta, joissa 37 mm korkea reuna.
Välihyllytasolle on lisäkuormitustaso.
Hitsattu teräsrakenne.
Kahva Haptoprene-sisäkkeellä ja iskunkestävällä polypropeenilla.
2 kiinteää ja 2 kääntyvää pyörää (lukolla) jälkiä jättämättömällä polyuretaanijuoksupinnalla, kuulalaakeroidut navat.
Maalaus
Hopea jauhemaalattu.
Erikoistarvikkeet
Välihylly nro 918575; rei’itetty levypaneeli nro 918580. Ei sisälly toimitukseen.
Huomautus
Hyllystöt toimitetaan kokoamattomina, mikä pienentää rahtikustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pöytävaunu |
|---|---|
| Ylemmän kuormatason korkeus | 850 mm |
| Kuormatason leveys | 850 mm |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Kiinteiden pyörien lukumäärä ilman jarrua | 2 |
| Alemman lastaustason korkeus | 195 mm |
| Pyörän materiaali | Polyuretaaninen kulutuspinta |
| Kuormatason syvyys | 500 mm |
| Syvyys | 509 mm |
| Tyyppi | TL92 |
| Leveys | 1040 mm |
| Paino | 34 kg |
| Korkeus | 875 mm |
| ⌀ pyörä | 125 mm |
| Ylemmän kuormatasin kantavuus | 200 kg |
| Maksimikantavuus | 250 kg |
| Altaankorkeus | 37 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 918554 |
|---|---|
| EAN | 4045197967657 |