Pöytävaunu T9
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
2 kuormatasoa.
Välitaso saatavana lisävarusteena. Alusta puukuitulevystä, naarmuuntumaton antrasiitin sävyinen pinta.
Hitsattu teräsrakenne.
Kahva Haptoprene-sisäkkeellä ja iskunkestävästä polypropeenista.
2 kiinteää ja 2 kääntyvää pyörää (lukittavat), jälkiä jättämätön polyuretaanikulutuspinta, rullalaakeroidut navat.
Maalaus
Hopea, jauhemaalattu.
Erikoisvarusteet
Välitaso nro 918575; rei'itetty peltipaneeli nro 918580. Eivät sisälly toimitukseen.
Huomautus
Hyllytasot toimitetaan kokoamatta, mikä alentaa kuljetuskustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pöytävaunu |
|---|---|
| Ylemmän kuormatason korkeus | 850 mm |
| Kuormatason leveys | 850 mm |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Kiinteiden pyörien lukumäärä ilman jarrua | 2 |
| Alemman lastaustason korkeus | 195 mm |
| Pyörän materiaali | Polyuretaanipinnoite |
| Kuormatason syvyys | 500 mm |
| Syvyys | 509 mm |
| Tyyppi | T92 |
| Leveys | 1040 mm |
| Paino | 33 kg |
| Korkeus | 850 mm |
| Normi | EN 1757-3 |
| ⌀ pyörä | 125 mm |
| Ylemmän kuormatasin kantavuus | 80 kg |
| Maksimikantavuus | 250 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 918550 |
|---|---|
| EAN | 4045197612120 |