Pöytävaunu T7
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
3 tasoa.
Välihylly voidaan kiinnittää 3 korkeudelle. Hitsattu teräsrakenne, taso puukuitulevystä naarmuuntumattomalla antrasiitin värisellä pinnalla.
Kahva Haptoprene-sisäkkeellä ja iskunkestävästä polypropeenista. 2 kiinteää ja 2 kääntyvää pyörää (lukittavat), jälkiä jättämättömällä polyuretaanipinnalla, laakeroidut navat.
Maalaus
Hopea jauhemaalattu.
Erikoislisävaruste
Rei’itetty peltipaneeli nro 918580. Ei sisälly toimitukseen.
Huomautus
Hyllyvaunut toimitetaan kokoamattomina, mikä pienentää rahtikustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pöytävaunu |
|---|---|
| Ylemmän kuormatason korkeus | 850 mm |
| Kuormatason leveys | 850 mm |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Kiinteiden pyörien lukumäärä ilman jarrua | 2 |
| Alemman lastaustason korkeus | 195 mm |
| Pyörän materiaali | Polyuretaaninen juoksupinta |
| Kuormatason syvyys | 500 mm |
| Syvyys | 509 mm |
| Tyyppi | T74 |
| Leveys | 980 mm |
| Paino | 45 kg |
| Korkeus | 1020 mm |
| Normi | EN 1757-3 |
| ⌀ pyörä | 125 mm |
| Ylemmän kuormatasin kantavuus | 80 kg |
| Maksimikantavuus | 250 kg |
| Keskimmäisen tasopinnan kantavuus | 80 kg |
| Keskimmäisen kuormatasojen korkeus | 522 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 918540 |
|---|---|
| EAN | 4045197611864 |