Pöytävaunu T5
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
2 kuormatasoa.
Hitsattu teräsrakenne, taso puukuitulevyä, naarmuuntumaton pinta antrasiitti.
Kahva Haptoprene-sisäkkeellä ja iskunkestävää polypropeenia.
2 kiinteää ja 2 kääntyvää pyörää (lukittavat), jälkiä jättämätön polyuretaani-juoksupinta, kuulalaakeroidut navat.
Maalipinta
Hopea jauhemaalattu.
Erikoistarvike
Välihylly nro 918570; rei’itetty peltipaneeli nro 918580. Ei sisälly toimitukseen.
Huomautus
Hyllystö toimitetaan kokoamattomana, mikä pienentää rahtikustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pöytävaunu |
|---|---|
| Ylemmän kuormatason korkeus | 850 mm |
| Kuormatason leveys | 1000 mm |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Kiinteiden pyörien lukumäärä ilman jarrua | 2 |
| Alemman lastaustason korkeus | 195 mm |
| Pyörän materiaali | Polyuretaanipinnoite |
| Kuormatason syvyys | 600 mm |
| Syvyys | 609 mm |
| Tyyppi | T56 |
| Leveys | 1130 mm |
| Paino | 42 kg |
| Korkeus | 1020 mm |
| Normi | EN 1757-3 |
| ⌀ pyörä | 125 mm |
| Ylemmän kuormatasin kantavuus | 80 kg |
| Maksimikantavuus | 250 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 918530 |
|---|---|
| EAN | 4045197611857 |