Alumiinikärry, taitettava
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Valmistettu lujista alumiiniprofiileista ja sileistä polyuretaanipyöristä.
Erittäin pienet mitat taitettuna käytännöllisen yhdellä kädellä toimivan taittomekanismin ansiosta.
Kantavuus 125 kg.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taitettava kärry |
|---|---|
| Paino | 5,2 kg |
| Nostokyky | 125 kg |
| Korkeus taitettuna | 765 mm |
| Leveys taitettuna | 488 mm |
| Syvyys kokoon taitettuna | 64 mm |
| Syvyys ulos vedettynä | 490 mm |
| Korkeus avattuna | 1090 mm |
| Leveys avattuna | 488 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G919890 |
|---|---|
| EAN | 4017976017327 |