Vetolaatikko yhden käden yksittäisvapautuksella, 75 kg 36×24G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaapin runkoon 40×28G nro 931335.
Malli
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset vetolistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstiliuskat.
Varustettu ulosvetolaatikoiden yhden käden pikalukituksen avauksella – estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Ehdottomasti vaaditaan kaikissa asennusvaunuissa.
Kantavuus 75 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnitykseen 25 mm jaolla (laatikon etulevyn korkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Ulosvetolaatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ulosvetolaatikoston runkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvetolaatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjainkiskoja.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvetolaatikot suljettuina.
- Ulosvetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työ- ja kappaleiden sekä työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappeja, ulosvetolaatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaappien, ulosvetolaatikoiden tai hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Työkalukaapin runkoon 40×28G nro 931335.
Malli
Täysin ulosvedettävät laatikot differenssiulosvedolla. Alumiiniset vetolistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstinauhat.
Sis.
yhdellä kädellä toimivan laatikoiden yksittäisvapautuksen – estää laatikoita avautumasta kuljetuksen aikana. Ehdottomasti vaaditaan kaikkiin asennusvaunuihin.
Kantavuus 75 kg.
Lävistetyt reiät urallisten jakolistojen kiinnitystä varten 25 mm jaolla (laatikon etulevyn korkeus 75 mm ja suuremmat).
Maalaus
Laatikostorunko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikostorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Laatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjainkiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 36×24G |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 900 mm |
| Tehokas korkeus | 25 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 36×24 |
| Paino | 14 kg |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhden käden |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 900 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 50 mm |
| Efektiivinen leveys g | 36 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 24 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | kyllä |
| Käyttöalue | Asennusvaunu |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 931354 |
|---|---|
| EAN | 4062406132132 |