Ulosvedettävä laatikko yhden käden yksittäislukituksen avauksella, 75 kg 26×20G 50 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G93063450
- Varastotilanne
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaappilaatikostoon 30×24G nro 930625.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskolla. Alumiiniset kahvalistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstiliuskat.
Yhden käden avaus yksittäisille ulosvedettäville laatikoille estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Välttämätön kaikissa asennusvaunuissa.
Kantavuus 75 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen välilistojen kiinnitykseen 25 mm jaolla (laatikon etuosan korkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Ulosvetolaatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, etuosat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvetolaatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjainkiskoja.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvetolaatikot suljettuina.
- Ulosvetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja tukevalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvetolaatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvetolaatikoiden tai hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Työkalukaappilaatikostoon 30×24G nro 930625.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalivedolla. Alumiiniset tartuntalistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstiliuskoilla.
Yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden yhden käden avaus estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Välttämätön kaikille asennusvaunuille.
Kantavuus 75 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnittämiseen 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko, täydellinen, sis. 1 parin ohjauskiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 26×20G |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Tehokas korkeus | 25 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×20 |
| Paino | 10 kg |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhden käden |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 50 mm |
| Efektiivinen leveys g | 26 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | kyllä |
| Käyttöalue | Asennusvaunu |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G93063450 |
|---|---|
| EAN | 4062406131432 |