Laatikko, jossa yhden käden yksittäislaatikkovapautus, 200 kg, 26×20G 300 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaapin laatikostokaappi 30×24G nro 930625.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset vetolistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstinauhoilla.
Yhden käden avaus yksittäisille ulosvedettäville laatikoille estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Välttämätön kaikissa asennusvaunuissa.
Kantavuus 200 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnitykseen 25 mm jaolla (laatikoiden etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalaus
Laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, etupaneelit antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko täydellisenä, mukana kummassakin 1 pari ohjainkiskoja.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kantavalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappeja, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaappien, ulosvedettävien laatikoiden ja hyllytasoiden päällä.
- Älä laske esineitä alas äkisti.
Sopii
Työkalukaapin laatikostoon 30×24G nro 930625.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla. Alumiiniset tartuntalistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstiliuskat.
Yksittäisten laatikoiden yhden käden vapautus estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Vaaditaan ehdottomasti kaikille asennusvaunuille.
Kantavuus 200 kg.
Rei’itetyt kiinnitysreiät uritettujen jakolistojen kiinnitykseen 25 mm jaolla (etulevyn korkeus 75 mm ja suurempi).
Maalaus
Laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Laatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjauskiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 26×20G |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Tehokas korkeus | 275 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×20 |
| Paino | 19 kg |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhden käden |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 300 mm |
| Efektiivinen leveys g | 26 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | kyllä |
| Käyttöalue | Asennusvaunu |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G930636300 |
|---|---|
| EAN | 4062406131579 |