Työkalukaappirunko ulosvedettäville laatikoille 36×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin nro 930743, 930744, 930745, 930746.
Rakenne
Työkalukaapin laatikosto koossa 40×24G, sopii ulosvedettäville laatikoille 36×20G. Ulosvedettävien laatikoiden asennukseen 25 mm jaolla. Laatikosto on keskuslukittava tappisylinterilukolla.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kun varustat työkalukaapin laatikostoja ulosvedettävillä laatikoilla, varmista, että yksittäisten laatikoiden rintamakorkeuksien summa on yhtä suuri kuin kaapin käytettävissä oleva korkeus.
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvedettäviä laatikoita tai hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvedettävien laatikoiden tai hyllytasoiden päällä.
- Älä aseta esineitä paikalleen äkisti.
Sopii
Ulosvedettävät laatikot nro 930743, 930744, 930745, 930746.
Rakenne
Työkalukaappilaatikosto 40×24G, sopii ulosvedettäville laatikoille 36×20G. Ulosvedettävien laatikoiden asennukseen 25 mm:n jaolla. Laatikosto keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Kun varustat työkalukaappilaatikostoja ulosvedettävillä laatikoilla, varmista, että yksittäisten laatikoiden etukorkeuksien summa vastaa kaapin tehokasta korkeutta.
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvetorajoitin |
| Tuotetyyppi | Työkalukaapin runko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 36×20G |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Leveys G:ssä | 40 |
| Tehokas korkeus | 1400 mm |
| Rullattava | ei |
| Ovet | ei |
| Laatikoiden määrä | 0 |
| #N/A | 1400 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | ei |
| Alarakenne korkeussäädettävän työpisteen alle | ei |
| Asennus työpenkkiin | ei mahdollista |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 900 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 36 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Paino | 61 kg |
| Korkeus | 1500 mm |
| Maksimikantavuus | 4000 kg |
| Leveys G:ssä | 40 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 930735 |
|---|---|
| EAN | 4062406062385 |