Ulosvedettävä laatikko, 200 kg 36×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaapin laatikostoon 40×24G nro 930735.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset tartuntalistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstinauhat.
Kantavuus 200 kg.
Lävistetyt reiät urallisten jakolistojen kiinnittämistä varten 25 mm:n jaolla (laatikon etuosan korkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Ulosvedettävän laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjainkiskoja kutakin kohti.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kiinteällä alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja toimintavarmassa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvedettävien laatikoiden ja hyllytasoja päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Työkalukaapin laatikostoyksikköön 40×24G nro 930735.
Toteutus
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset vetolistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstinauhat.
Kantavuus 200 kg.
Lävistetyt reiät urallisten jakolistojen kiinnitykseen 25 mm jaolla (laatikon etulevyn korkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Laatikostorunko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikostorunkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko täydellisenä, mukana 1 pari liukukiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 36×20G |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 900 mm |
| Tehokas korkeus | 125 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 36×20 |
| Paino | 18 kg |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 900 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 150 mm |
| Efektiivinen leveys g | 36 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | ei |
| Käyttöalue | Työkalukaappi |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 930745 |
|---|---|
| EAN | 4062406064228 |