Hylly 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9320251
- Varastotilanne
- 11kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Lisähylly tarvikekaappiin 24×28G.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja laatikot suljettuina.
- Laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, laatikoiden tai hyllytason päällä.
- Älä laske esineitä alas äkisti.
Rakenne
Lisähylly lisävarustekaappiin 24×28G.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylly |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 80 kg |
| Tehokas syvyys | 650 mm |
| Sisäleveys | 550 mm |
| Tehokas syvyys | 650 mm |
| Sisäleveys | 550 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | ei |
| Käyttöalue | Työkalukaappi |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 80 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9320251 |
|---|---|
| EAN | 4062406107109 |