Lisävarustekaappi liukuovilla ja suojareunalla 1025 mm 1025 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Koneen lisävarustekaappi koossa 60 × 28G. Liukuovet, keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla. Ulosvedettävien laatikoiden 26 × 20G ja ulosvedettävän hyllyn 26 × 20G kiinnitys 25 mm jaolla on mahdollista molemmille puolille.
Ei yksittäistä ulosvetolukitusta.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, liukuovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Erikoisvarusteet
Sopivat ulosvedettävät laatikot nro 930633 ja nro 930635, sopivat ulosvedettävät hyllyt nro 930654 ja nro 930656.
Huomautus
Jalustat nro 958080 – 958086 EIVÄT sovi.<Rakenne
Suojareuna kolmella sivulla ja uurrettu kumimatto.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttövarmassa kunnossa.
Soveltumaton käyttö
- Älä tee omatoimisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvedettävien laatikoiden ja hyllytason päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Rakenne
Työkalujen lisävarustekaappi 60 × 28G. Liukuovilla, keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla. Vetolaatikoiden 26 × 20G ja ulosvedettävän hyllyn 26 × 20G kiinnitys 25 mm jaolla mahdollista molemmille puolille.
Ei yksittäistä ulosvetolukitusta.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, liukuovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Erikoislisävarusteet
Sopivat vetolaatikot nro 930633 ja nro 930635, sopivat ulosvedettävät hyllyt nro 930654 ja nro 930656.
Huomautus
Jalustat nro 958080–958086 EIVÄT sovi.
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
| Tuotetyyppi | Koneen lisävarustekaappi |
| Tuotenimen attribuutti | 26×20G |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 1500 mm |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Leveys G:ssä | 60 |
| Tehokas korkeus | 875 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×20 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 1500 mm |
| Paino | 128 kg |
| Korkeus | 1025 mm |
| Leveys G:ssä | 60 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9321301025 |
|---|---|
| EAN | 4062406098612 |