Kulmakaappi, täydellinen, välitasolla 1000 mm 1000 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulmakaappi, jossa kaksi saranaovea, lukittavissa liukukahvalla ja tappisylinterilukolla. Yksi kiinteä välipohja.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Kulmaratkaisuksi kaikkiin työkalukaappeihin, joiden syvyys on 28G..
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Pidä ovien kääntymisalue vapaana. Pidä ovet ja laatikot suljettuina.
- Laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, laatikoiden tai hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Rakenne
Kulmakaappi, jossa kaksi kääntöovea, lukittavissa tappisylinterilukolla varustetuilla liukukahvoilla. Kiinteä välihylly.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Kulmaratkaisuksi kaikkiin työkalukaappeihin, joiden syvyys on 28G..
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Syvyys | 841 mm |
| Leveys | 841 mm |
| Syvyys | 841 mm |
| Leveys | 841 mm |
| Paino | 65 kg |
| Korkeus | 1000 mm |
| Kaapin etulevyt | kokonaan peltinen ovi |
| Kahvan asemointi | ylhäällä |
| Kiinteiden hyllytasojen lukumäärä | 1 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9319101000 |
|---|---|
| EAN | 4062406066253 |