Asennusvaunu ulosvedettäville laatikoille 885/0 885/0
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varusteluun ulosvetolaatikoilla 26×20G.
Asennusvaunu 30×24G, jossa molemmilla puolilla 2 kuulalaakeroitua kiinteää ja kääntyvää pyörää ⌀ 125 mm, kulkupinnan polyuretaanipinnoitteella, kääntyvissä pyörissä lukitus. Nelisivuinen reunalista, uritettu kumimatto ja 2K-Haptoprene-työntökahva. Yksittäisulosvedon varmistus estää useiden ulosvetolaatikoiden avautumisen samanaikaisesti. Laatikostokaappi keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Maalipinta
Runko ja laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Varustelu ulosvetolaatikoilla on sallittu vain nro 930634 tai nro 930636 kanssa (yksittäisten ulosvetolaatikoiden yhden käden vapautuksella).
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvetolaatikot suljettuina.
- Ulosvetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Vääränlainen käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutoksia tai rakenteellisia muutostöitä.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvetolaatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvetolaatikoiden tai hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Rakenne
Varusteluun ulosvedettävillä laatikoilla 26×20G.
Asennusvaunu 30×24G, kummallakin puolella 2 kuulalaakeroitua kiinteää ja kääntyvää pyörää ⌀ 125 mm, polyuretaanipinnoitteella kulkupinnassa; kääntyvissä pyörissä lukitus. Nelisivuinen vierintäreuna, uritettu kumimatto sekä 2K-Haptoprene-työntökahva. Yksittäisulosvedon lukitus estää useiden laatikoiden yhtäaikaisen avautumisen. Laatikosto keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Maalaus
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikkojulkisivut antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Varustelu ulosvedettävillä laatikoilla on sallittu vain nro 930634 tai nro 930636 (yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden yhden käden vapautuksella).
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Tuotetyyppi | Asennusvaunu |
| Tuotenimen attribuutti | 26×20G |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Tehokas korkeus | 600 mm |
| Rullattava | kyllä |
| Ovet | ei |
| Laatikoiden määrä | 0 |
| #N/A | 600 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | ei |
| Asennus työpenkkiin | ei mahdollista |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 650 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 26 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 56 kg |
| Korkeus | 885 mm |
| Laatikoston korkeus | 700 mm |
| Suojareunalla | kyllä |
| Juoksupinta ilman kuviota | kyllä |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Kiinteiden pyörien lukumäärä ilman jarrua | 2 |
| Comfortclose | ei |
| Laatikoston tehokas korkeus | 600 mm |
| Maksimikantavuus | 600 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G930617885/0 |
|---|---|
| EAN | 4062406352530 |