Asennusvaunu ulosvedettäville laatikoille 20×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varusteltavaksi vetolaatikoilla 20×20G.
Asennusvaunu 24×24G, jossa kummassakin 2 kuulalaakeroitua kiinteää ja kääntyvää pyörää ⌀ 125 mm, juoksupinnat polyuretaanipinnoitettu, kääntyvissä pyörissä lukitus. Nelisivuinen kaide, uritettu kumimatto ja 2K-Haptoprene-työntökahva. Yksittäisulostyönnön lukitus estää useiden vetolaatikoiden avautumisen samanaikaisesti. Laatikosto keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Maalaus
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Varustelu vetolaatikoilla on sallittu vain nro 930534 (yksittäisten vetolaatikoiden yhden käden vapautuksella).
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja vetolaatikot suljettuina.
- Vetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kiinteällä alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja toimintavarmassa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, vetolaatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, vetolaatikoiden tai hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Rakenne
Varustukseen, jossa on ulosvedettävät laatikot 20×20G.
Asennusvaunu 24×24G, kummassakin 2 kuulalaakeroitua kiinteää ja kääntyvää pyörää ⌀ 125 mm, polyuretaanipinnoitteisella kulkupinnalla, kääntyvissä pyörissä jarru. Varustettu 4-sivuisella reunalistalla, uritetulla kumimatolla ja 2K-Haptoprene-työntökahvalla. Yksittäisulosvedon lukitus estää useiden ulosvetolaatikoiden avaamisen samanaikaisesti. Laatikosto keskitetysti lukittavissa tappisylinterilukolla.
Maalipinta
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikostojen etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Varustaminen ulosvetolaatikoilla on sallittu vain nro 930534 kanssa (yksittäisten ulosvetolaatikoiden vapautus yhdellä kädellä).
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Tuotetyyppi | Asennusvaunu |
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Tehokas korkeus | 600 mm |
| Rullattava | kyllä |
| Ovet | ei |
| Laatikoiden määrä | 0 |
| #N/A | 600 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | ei |
| Asennus työpenkkiin | ei mahdollista |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 48 kg |
| Korkeus | 885 mm |
| Laatikoston korkeus | 700 mm |
| Suojareunalla | kyllä |
| Juoksupinta ilman kuviota | kyllä |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Kiinteiden pyörien lukumäärä ilman jarrua | 2 |
| Comfortclose | ei |
| Laatikoston tehokas korkeus | 600 mm |
| ⌀ pyörä | 125 mm |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 930517 |
|---|---|
| EAN | 4062406352509 |