Valaisin säädettävällä varrella Taneo ESD 31 W 31 W
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erikoismateriaalit ja pinnoitteet mahdollistavat jännitteiden hallitun johtamisen pois. Tehokas, korkealaatuinen ja huoltovapaa LED-tekniikka laajapintaiseen, tasalaatuiseen, varjottomaan ja häikäisemättömään valaistukseen. Kalvopainikkeet päälle/pois ja himmennin (portaattomasti muisti toiminnolla 10 %:iin asti). Jousikevennetty niveljärjestelmä, jossa 3D-nivelöity valaisinpää. Värilämpötila neutraalinvalkoinen 4000 K. 24 LEDiä.
Valaisimessa on kiinteästi asennetut LEDit. Valonlähteen (LED-lamput) voi vaihtaa valmistaja. Käyttöyksikön (virtalähde ja kaapeli) voi vaihtaa loppukäyttäjä.
Toimitussisältö
Sis. pöytäpuristimen. Kiinnitysväli 0–70 mm. (Pöytäpuristin ei ole ESD-johtava). 3,0 m liitäntäkaapeli euroliittimellä.
Sis. ESD-maadoitusspiraalikaapelin, liitäntä 10,3 / 10,3 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pöytävalaisin / työpistevalaisin |
|---|---|
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Valon väri | neutraalinvalkoinen K |
| 3D-mittausvarren toimintasäde | 180 astetta |
| Valaisimen pituus | 398 mm |
| Valaisimen korkeus | 33 mm |
| Valaisimen leveys | 136 mm |
| Kiinnitystyyppi | pöytäpuristin |
| Virtakytkin | kyllä |
| Liitäntätyyppi, tulo | C |
| Nimellisjännite | 250 V |
| LEDien lukumäärä | 24 |
| Valonlähde vaihdettavissa | ei |
| Värilämpötila | 4000 K |
| Tehonkulutus | 31 W |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G97228031 |
|---|---|
| EAN | 2050002011731 |