Tekstiilisten maadoitusrannekkeiden sarja, 2-osainen, neppari 4,0 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täysin metalliton kosketinliitäntään asti (ei metallikontaktia ihon kanssa). Nauhaan kudotut johtavat kuidut ja lukon sisäpuolella sähköä johtava muovi. Varustettu vakiona 4,0 mm neppariliitännällä (kansainvälisesti yhteensopiva). Maadoitusranneke voidaan säätää yksilöllisesti käyttäjän ranteen ympärysmitan mukaan. Rannekkeet voidaan pestä 30 °C:ssa.
Toimitussisältö
2 kpl:n sarja.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Maadoitusrannelenkki |
|---|---|
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Pesu | 30 °C kirjopesu |
| Leveys | 22 mm |
| Väri | kimalteleva |
| Pituus | 240 mm |
| Henkilömaadoitus | ensisijainen |
| Painikkeen ⌀ | 4 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Metalliton | kyllä |
| Yksilöllisesti säädettävissä ranteen ympärysmitan mukaan | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 972802 |
|---|---|
| EAN | 4057989621234 |