Poikkipalkki työkalunpitimellä kaapin-/osastonleveyteen 40G
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Asennus kiinnityskiskoihin nro 971525.
Kaapin-/osastonleveys 40G (80G leveissä kaapeissa on 2 osastoa, kummassakin 40G).
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | CNC-palkkijärjestelmä |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 150 kg |
| Syvyys | 135 mm |
| Syvyys | 135 mm |
| Korkeus | 54 mm |
| Työkalupidikkeiden lukumäärä | 15 |
| Akseliväli (a) | 75 mm |
| Työkalun varrelle | C6 |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 150 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 971570 |
|---|---|
| EAN | 4062406165406 |