Maadoituskomponentti painonappi 10,3 mm DE1W De1w
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G972821DE1W
- Varastotilanne
- 19kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Maadoituskomponentti (varustettu 1 MΩ:n henkilösuojavastuksella) ESD-maadoituspuristimen helppoon maadoitukseen schuko-pistorasian kautta. Sileä johto (1,5 m).
Liitäntä: 1×painonappi 10,3 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Maadoituskomponentti |
|---|---|
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Henkilömaadoitus | toissijainen |
| Kaapelityyppi | sileä |
| Kaapelin pituus | 1.5 m |
| Soveltuu kansainväliseen käyttöön | ei |
| Painikkeen ⌀ | 10.3 mm |
| ESD-maadoituspuristin | SCHUKO®-maadoitettu pistorasia |
| Painikkeiden lukumäärä | 1 |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G972821DE1W |
|---|---|
| EAN | 4057989162317 |