Säilytyslaatikko 5 5
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laatikkoboxi iskunkestävästä styreenimuovista, C4-koko. 5 avointa laatikkoa. Harmaanvärinen muovi.
Käyttötiedot
Vaatekaappeihin, lokero-/boxikaappeihin, toimistokaappeihin, hyllystöihin tai penkkikaappeihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lajitteluhylly |
|---|---|
| Väri | harmaa |
| Suurin sopiva paperikoko | DIN C4 |
| Syvyys | 322 mm |
| Materiaali | polystyreeni |
| Syvyys | 322 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 332 mm |
| Merkintäkenttä | ei |
| Seinäkiinnike | ei |
| Lukittava hylly (pölysuoja) | ei |
| Kahva | ei |
| Väri | harmaa |
| Ulosvedettävien säilytyslokeroiden määrä | 5 |
| Suurin sopiva paperikoko | DIN C4 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9747925 |
|---|---|
| EAN | 7318082003059 |