Liu'utussisäke 50 50
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Liu'utussisäke helpottaa varastonluovutusjärjestelmässä säilytettävien pienten tuotteiden poimintaa.
Toimitussisältö
Pakkausyksikkö, jossa 50 kpl.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laatikostoinsertti |
|---|---|
| Tehokas korkeus | 56 mm |
| Tehokas pituus | 217 mm |
| Tehokas syvyys | 217 mm |
| Tehokas korkeus (bh) | 18 mm |
| Efektiivinen leveys (bv) | 56 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G97925150 |
|---|---|
| EAN | 4062406322663 |