Läpinäkyvä magneettinen kansio A4, sarja 10 kpl DIN A4 Sekoitus
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kestävät läpinäkyvät kansiot, valmistettu mattaisesta, pehmitinvapaasta kovamuovikalvosta, värillisellä reunalla. Pysyvä.
Ympäri kiertävät magneettinauhat mahdollistavat asiakirjojen nopean vaihdon.
Käyttötiedot
Voidaan käyttää pysty- tai vaakamuodossa. Täydellinen hälytyssuunnitelmien tai varoitusten, koneohjeiden, käyttöohjeiden jne. kiinnitykseen.
Huomautus
10-osainen sarja yksittäisille väreille on saatavilla osoitteessa www.hoffmann-group.comToimitussisältö
kussakin 2 läpinäkyvää kansiota koossa PUNAINEN, VIHREÄ, SININEN, KELTAINEN, ORANSSI.
Rakenne
Kestävät läpinäkyvät kansiot mattapintaisesta, pehmittimetöntä kovakalvosta, värillisellä reunalla. Pysyvä.
Ympärikiertävät magneettinauhat mahdollistavat asiakirjojen nopean vaihdon.
Käyttötiedot
Voidaan käyttää pysty- tai vaakamuodossa. Ihanteellinen hälytyssuunnitelmien tai varoitusten, koneohjeiden, käyttöohjeiden jne. esillepanoon.
Huomautus
10-osaiset setit yksittäisille väreille löytyvät osoitteesta www.hoffmann-group.com
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Läpinäkyvä kansio |
|---|---|
| Väri | keltainen |
| Suurin sopiva paperikoko | DIN A4 |
| Leveys | 230 mm |
| Korkeus | 316 mm |
| Väri | värivalikoima |
| Paksuus | 0.32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G974615MIXED |
|---|---|
| EAN | 4016946713177 |