Lehtiötaulun aloitussarja 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Lehtiötaulu, aloitussetti. Tämän tuotteen paperiosa on FSC® MIX -sertifioitu.
Sisältö
5 × rullattua lehtiötaulupaperia (5 lehtiötä, kussakin 20 arkkia).
1 × lehtiötaulukynä Jumbo, musta (talttakärki, viivan paksuus 2–10 mm).
1 × lehtiötaulukynä Jumbo, punainen (talttakärki, viivan paksuus 2–10 mm).
4 × harmaata magneettia (⌀ 30 × 8 mm).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lehtiötaulu, aloitussarja |
|---|---|
| Sarjan sisältö | 11 osaa |
| Magneettien lukumäärä | 4 |
| Tapin toteutus | Kiilakärki |
| Paperiarkkien lukumäärä | 100 |
| Merkintäkynien lukumäärä | 2 |
| Musteen väri | musta; punainen |
| Enimmäisvenytyspaksuus | 10 mm |
| Pienin viivanpaksuus | 2 mm |
| Magneetin Ø | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9745471 |
|---|---|
| EAN | 4013695059082 |