Fläppitaulu M
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Mobiili lehtiötaulu mukavaan käyttöön ja korkeisiin laatuvaatimuksiin. Vankka ja tukeva teräsrakenne takaa erinomaisen vakauden. Miellyttävä työskentely rengasjalustan ja jalkasyvennyksen ansiosta. Varustettu viidellä lukittavalla pyörällä. Helppo, portaaton korkeudensäätö kaasujousen ja lukitusruuvin avulla. Magneettinen, jauhemaalattu metallipinta. Soveltuu kirjoitettavaksi valkotaulutussilla ja pyyhittäväksi pois. Toimitus sisältää 2 kiinnitettävää sivuvartta (magneettiset), kolminkertaista esityspintaa varten. Tyylikäs, pyöristetty kokoontaitettava jalusta ja säädettävät ripustustapit. Sopii kaikille tavanomaisille lehtiöpaperipakoille. Koko leveydeltä kulkeva kynähylly tusseille ja tarvikkeille (tarvikkeet, kuten lehtiöpaperi, eivät sisälly toimitukseen).
Maalipinta
Valkoinen/vaaleanharmaa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Fläppitaulu |
|---|---|
| Usp1 | magneettiset |
| Korkeus | 1950 mm |
| Paino | 16 kg |
| Tyyppi | liikuteltava |
| Magneettitaulu | kyllä |
| Kirjoitettava taulu | kyllä |
| Pinnan materiaali | Metalli |
| Tukipinnan leveys | 650 mm |
| Tukipinnan syvyys | 650 mm |
| Korkeussäädettävä | kyllä |
| Korkeudensäätöalue | 1540 - 1950 mm |
| Asennustilanne | Pyöreä jalusta, 5 pyörää |
| Taulun leveys | 680 mm |
| Taulun korkeus | 950 mm |
| Piikkisarjalla | ei |
| Juoksurullien lukumäärä | 5 |
| Jalan materiaali | Teräs |
| Korkeudensäätöalue | 1540–1950 mm |
| Kaatokulho saatavilla | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G974541M |
|---|---|
| EAN | 4013695021720 |