Fläppitaulu
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Fläppitaulu portaattaisesti korkeussäädettävällä kolmijalkastatiivilla (enintään 1,75 m) ja pikakiinnitteisellä puristuslistalla. Magneettinen, lakattu metallipinta. Voidaan kirjoittaa valkotaulutussilla ja pyyhkiä pois. Läpi kulkeva ja taitettava kynäteline merkkauskynille ja tarvikkeille. Toimitetaan esiasennettuna, suoraan käyttöön (tarvikkeet kuten fläppitaulupaperi eivät sisälly toimitukseen).
Lakkaus
Astral-hopea.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Fläppitaulu |
|---|---|
| Usp1 | magneettiset |
| Korkeus | 1750 mm |
| Paino | 6 kg |
| Tyyppi | Paikallaan pysyvä |
| Magneettitaulu | kyllä |
| Kirjoitettava taulu | kyllä |
| Pinnan materiaali | Metalli |
| Tukipinnan leveys | 770 mm |
| Tukipinnan syvyys | 1080 mm |
| Korkeussäädettävä | kyllä |
| Korkeudensäätöalue | 0 - 1750 mm |
| Asennustilanne | Kolmijalka |
| Taulun leveys | 700 mm |
| Taulun korkeus | 1000 mm |
| Piikkisarjalla | ei |
| Korkeudensäätöalue | 0–1750 mm |
| Kaatokulho saatavilla | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 974541 |
|---|---|
| EAN | 4013695041094 |